All Products
-
Ellis Williams-WPDWe highly appreciate BETTER's job, its professional service and fast solution helps us reduce the cost, good job!
Contact Person :
Jim
Phone Number :
0534 5737702
Keywords [ centrifugal water pump ] match 180 Products.
High Pressure Swivel Joint, Style 10, 2"3"4" 1502 MxF, 15000 psi STD Service,API, Spm /Fmc style
| Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Standard: | API 6A |
| Pressure Rating: | Up To 15000psi |
High Pressure Swivel Joint, Style 50, 2"3"4" 1502 MxF, 15000 psi STD Service,API, Spm /Fmc style
| Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Standard: | API 6A |
| Pressure Rating: | Up To 15000psi |
High Pressure Swivel Joint, Style 20, 2"3"4" 1502 MxF, 15000 psi STD Service,API, Spm /Fmc style
| Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Standard: | API 6A |
| Pressure Rating: | Up To 15000psi |
High Pressure Swivel Joint, Style 80, 2"3"4" 1502 MxF, 15000 psi STD Service,API, Spm /Fmc style
| Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Standard: | API 6A |
| Pressure Rating: | Up To 15000psi |
HIGH PRESSURE SWIVEL JOINT, STYLE 100, 2"3"4" 1502 MXF, 15000 PSI STD SERVICE,API, SPM /FMC STYLE
| Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Standard: | API 6A |
| Pressure Rating: | Up To 15000psi |
Long Sweep Elbow Long Radius Elbow Integral Fittings
| Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Standard: | API 6A |
| Pressure Rating: | Up To 15000psi |
Long Sweep Elbow Long Radius Elbow Integral Fittings,Integral 90 Degree,FIG 1502
| Material: | Alloy Steel |
|---|---|
| Standard: | API 6A |
| Pressure Rating: | Up To 15000psi |
Waste Oily Sand Sludge Treatment & Recycling System
| Standard: | ISO AND API |
|---|---|
| Packaging Details: | Carton, Plywood Case |
| Delivery Time: | 7-10 days |
Solid Control Equipment Shale Shaker Linear Motion Dual Shale Shaker High Efficiency
| Material: | Steel |
|---|---|
| API: | API & ISO |
| Packaging Details: | Carton, Plywood Case |
Mud Cleaner Desander Desilter HYDROCYCLONE
| Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Color: | Red |
| Packaging Details: | Carton, Plywood Case |


